Dermoscent Aromacalm® for cats 35cm

Cena pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Cena pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem

Produkta apraksts

Aromacalm®

Kaķiem

Dermo-kaklasiksna ādas mīkstināšanai un dzīvnieka nomierināšanai

Aromacalm® ir pirmā kaklasiksna, kas radīta, lai rūpētos par suņu un kaķu ādu. Aromacalm® pamatā ir fitoterapijas un aromaterapijas sasniegumi, tai piemīt divkārša iedarbība, ļaujot dzīvniekam kļūt rāmam un saglabāt mieru, vienlaikus nodrošinot nomierinošu iedarbību uz ādu. Šī kaklasiksna nesatur nekādus ftalātus, un tā ir īpaši izveidota suņiem un kaķiem ar ādas problēmām, kas saistītas ar stresu.

Aromacalm® kaklasiksna kaķiem ir aprīkota ar drošības ātrās atbrīvošanas sistēmu, kas nodrošina nepieciešamo apkakles paplašināšanu un pēc tam pārraušanu, ja tā tiek ievērojami savilkta.


Ieteikumi lietošanai :

Nofiksēt apkakli ap suņa vai kaķa kaklu un pēc tam noregulēt, lai tas labi piegulētu, un nogriezt lieko garumu. Pirms katras vannošanas noņemt to vēlreiz. Atjaunot apkakli ik pēc 4 nedēļām.


Sastāvdaļas:

Aromacalm® satur sinerģiskas lavandas un vībotnes ēteriskās eļļas, un ķērpju eļļas, kas ir bagātas ar nepiesātinātajām taukskābēm (Omega 3 & 6).

 

Padomi:

  • Aromacalm® īpaši ieteicama suņiem un kaķiem ar stresa izraisītām vai saasinātām ādas problēmām.
  • Lielisks līdzeklis neparastu situāciju risināšanai (ceļošana, vides apstākļu maiņa utml.)

 

Efektivitāte:

100% dabiskas sastāvdaļas, iekļautas efektīvā patentētā polimēru matricā bez ftalātiem, darbojas darbojas sinerģijā ar progresīvu migrāciju no matricas uz kaklasiksnas virsmu. Nepiesātinātās taukskābes izkliedējas uz ādas hidrolipīdu kārtiņā. Sastāvdaļu izdalīšanās un difūzija ir nepārtraukta un nemainīga vismaz viena mēneša laikā. Klīniskā pētījumā, ko veica veterinārārsti, tika noteikta Aromacalm ® apkakles efektivitāte attiecībā uz dermatožu klīnisko uzlabošanos suņiem un kaķiem, kas izraisīja uzvedības traucējumus, pēc viena mēneša ārstēšanas.

Izmaiņas procentuāli starp D0 un D28

 

Suņi


Kaķi

Ādas un apmatojuma vispārējais stāvoklis : +61%


Ādas un apmatojuma vispārējais stāvoklis: +61%

Apmatojuma izkrišana: -49%


Apmatojuma izkrišana: -51%

Nieze: -45%


Nieze -42%

 

Otrs klīniskais pētījums, ko veica divi veterinārārsti - uzvedības speciālisti viena mēneša laikā, ir pierādījis produkta efektivitāti stresa un trauksmes vadīšanā.

Parametri
Dzīvnieks:Kaķiem
Uzdot jautājumu
Jūsu vārds:
Jūsu e-pasts:
Jūsu jautājums:


ĀTRĀ PASŪTĪŠANA
Ātrā pasutīšana ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Lapas karteRažotāji un zīmoliAkcijas precesJaunumiSalidzināšanaVēlmju saraksts
Mūsu kontakti: +371 67 387 547 orders@vetpro.lv
Produktu

Pirkumu grozs

prece(s)
Grozs ir tukš